FAQ - Najczęściej zadawane pytania


Kto może korzystać z serwisu FMonline.org?

Serwis FMonline.org jest dostępny dla wszystkich.


Czy rejestracja i korzystanie z serwisu są płatne?

Zarówno rejestracja, jak i korzystanie z serwisu są w 100% bezpłatne.


Zarejestrowałam/em się w serwisie, ale nie mogę aktywować konta, gdyż nie otrzymałam/em kodu aktywacyjnego…

Jeżeli podczas rejestracji został podany prawidłowy adres poczty elektronicznej i mimo to, nie otrzymałeś listu z linkiem aktywującym konto w serwisie skontaktuj się z administracją serwisu, w celu ręcznego uruchomienia konta.


Jak zarejestrować się w serwisie i zalogować?

Aby zarejestrować się w serwisie należy wybrać link znajdujący się w prawym górnym rogu serwisu. Tuż obok niego znajduje się link z napisem Logowanie, dzięki któremu można się zalogować do serwisu po pomyślnej rejestracji i aktywacji konta. Formularz logowanie znajduje się również na pierwszej stronie serwisu.


Jak usunąć konto z serwisu FMonline.org?

Aby usunąć konto należy zalogować się i w profilu użytkownika wybrać z menu pozycję "Usuń konto". Niezbędne jest potwierdzenie operacji hasłem. Wszelkie informacje o użytkowniku są nieodwracalnie kasowane w trakcie usuwania konta.


Jak mogę dodać stację do katalogu ?

Aby dodać stację do katalogu wymagane jest posiadanie konta i zalogowanie się. Formularz zgłoszenia nowej stacji dostępny jest po kliknięciu zakładki "dodaj stację" znajdującej się w prawym górnym rogu strony. Jeżeli formularz będzie nieprawidłowo wypełniany, będą pojawiać się komunikaty z opisem błędu.


MojeFM - co to takiego?

MojeFM to lista ulubionych stacji użytkownika, dostępna po zalogowaniu. Każdą ze stacji radiowych można dodać do listy ulubionych i stworzyć swój własny zestaw najczęściej słuchanych stacji radiowych. Ułatwi to dostęp do ulubionych stacji każdemu użytkownikowi.


Jak dodać stację radiową do ulubionych

W tym celu należy kliknąć na nazwę stacji. Spowoduje to przejście na podstronę informacyjną stacji. Aby dodać ją do ulubionych wystarczy kliknąć w link "dodaj do ulubionych" który znajduje się po prawej stronie.


Wyszukiwanie stacji

Obok listy stacji znajduje się wyszukiwarka, (wystarczy wpisać tylko część nazwy radia, by je odnaleźć) dodatkowo możliwość wyszukiwania po gatunku muzyki prezentowanej na stacji, prędkości strumienia radiowego, kraju pochodzenia radia oraz rodzaju domyślnego odtwarzacza.


Sortowanie listy stacji

Powyżej listy stacji radiowych znajduje się pasek sortowania listy katalogu według podanych kategorii (np sortowanie według daty dodania ułoży listę katalogu tak, że na początku będą najnowsze radia).


Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie. Dowiedz się więcej